Hakkımızda

Sustainable Development Campus’te herkes için sürdürülebilir bir gelecek oluşturmak için bireylere farkındalık, bilgi ve beceri kazandırmayı, kurumların ve çözüm ortaklarımızın sürdürülebilir kalkınma amaçlarına katkı sağlama kapasitelerini artırmayı amaçlıyoruz.

Herkes için sürdürülebilir bir geleceğin mümkün olduğuna güçlü bir şekilde inanıyoruz. Herkes için sürdürülebilir bir gelecek; sürdürülebilir bir gelecek için herkesin katılımı, herkesin gelişimi ve herkesin katkısı ile mümkündür. Sürdürülebilir bir gelecek; kendi yaşamında, işinde ve etki alanında farkındalık yaratmak, becerileri geliştirmek ve sürdürülebilirliği inşa etmekle mümkündür.

Kurumlar ve çözüm ortaklarımızla birlikte çalışarak herkes için sürdürülebilir bir dünya ve sürdürülebilir bir gelecek oluşturmaya katkı sağlayacak özgün eğitim çözümleri üretiyoruz.

Çözüm ortaklarımız ve kurumlarla birlikte çalışarak, Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarını gerçekleştirmeye yönelik her türlü girişim ve eylemi desteklemek için eğitim programları, eğitim içerikleri ve uygulamaları geliştiriyoruz.

Herkes için sürdürülebilir bir gelecek için eğitim çözümleri üretiyor, eğitim sunuyor ve özgün eğitim ve öğretim çözümleri üretmek için kamu kurumları, özel sektör kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ve eğitim kurumları ile birlikte çalışıyoruz.

Menü